Obsahový marketing

Obsahový marketing (content marketing) je poutavým nástrojem on-line marketingu. Jeho techniky s přístupem k internetu prožívají renesanci. Obsahově zaměřená sdělení přesně cílí na chvíle, kdy vzniká potřeba zákazníků, kteří aktivně vyhledávají informace.

Optimalizace pro vyhledávače

SEO (search engine optimalization) paří mezi nástroje on-line marketingu. Optimalizací obsahu pro vyhledávače, jako jsou GOOGLE nebo SEZNAM, docílíte lepších pozic při vyhledávání. Dále se SEO uplatňuje u zdrojů vyhledávání jako YOUTUBE, FACEBOOK a mnohé další. Tento systémový nástroj lze využít, když potřebujeme přivést uživatele na web. Je velmi dobrým pomocníkem při zviditelňovaní značky na internetu.

Reklamní kampaň

MONOLO realizuje reklamní kampaně jednorázové i dlouhodobé s přesným zacílením a zpětnou vazbou. Na základě provedených analýz sestavíme koncept reklamní kampaně. Navrhneme její design. Stanovíme harmonogram i finanční plán celé akce.  Marketingovou kampaň po jejím schválení kompletně zrealizujeme a odevzdáme závěrečný dokument o provedení projektu. Tento dokument obsahuje všechny primární výstupy z akce. Získaná data dále slouží…