Optimalizací pro fulltextové vyhledávání se zabýváme od samého počátku MONOLO marketingu. Pro naše partnery optimalizujeme webové stránky s důrazem na vhodná klíčová slova.

Díky nástrojům optimalizace se dostanete před konkurenci!

SEO (search engine optimalization) paří mezi nástroje on-line marketingu. Optimalizací obsahu pro vyhledávače, jako jsou GOOGLE nebo SEZNAM, docílíte lepších pozic při vyhledávání. Dále se SEO uplatňuje u zdrojů vyhledávání jako YOUTUBE, FACEBOOK a mnohé další.

„SEO je optimalizace nalezitelnosti na internetu.“ Marek Prokop

Optimalizace pro vyhledávácí nástroje nemá přesně daný cíl. Tento systémový nástroj lze využít, když potřebujeme přivést uživatele na web. Je velmi dobrým pomocníkem při zviditelňovaní značky na internetu. Díky SEO dokážete zlepšit výsledky konverzi, nebo zvýšit zisk. Vše záleží na primárním nastavení on-line reklamní kampaně. Optimalizace je úzce spjatá s technikou obsahového marketingu a přímo na ní navazuje. Oba tyto nástroje se do značné míry vzájemně doplňují.

SEO

NÁSTROJE SEO

Mezi SEO metody patří vše, co může ovlivnit a vylepšit hodnocení, podle kterých vyhledávače hodnotí weby.

 • Autorita domény
 • Externí odkazy
 • On-page faktory
 • Síla brandu
 • Práce s klíčovými slovy

Všechny tyto nástroje SEO a mnohé další využíváme s jediným cílem. Dosažení lepší pozice a zviditelnění na internetu. V systémovém pojetí pak tyto nástroje aplikujeme do dlouhodobých strategií zákazníků.

Chcete vědět více o nástrojích SEO?

Rádi vás s nástroji reklamní kampaně seznámíme, kontaktujete nás telefonicky: +420 607 492 429

5 nejvýznamnějších výhod kampaně SEO

 

 • Dlouhodobý efekt vyvolaný během kampaně rezonuje několik následujících let
 • Ověřená návratnost investice (ROI) díky potřebnému obsahu
 • Efektivní kampaň díky velkému množství přirozených návštěv
 • Relevantní publikum, na stránky přichází lidé hledající nabízené služby
 • Přesná analytika a reportování

 

Zajímá vás náš přístup k optimalizaci pro vyhledávače?

 

Celý proces přípravy strategie začíná u analýzy současného stavu. Podrobně zmapujeme všechny prvky, které ovlivňují nalezitelnost internetové prezentace. Víme, kde se podívat a nač se zaměřit. Připravíme ucelenou zprávu o celkovém stavu a výkonu webu. Tento dokument navazuje na další činnosti provázané se strategií v on-line prostředí.

Po představení dokumentu a vysvětlení základních principů funkčních prvků optimalizace přistupujeme k návrhové části. Do strategie zapracujeme návrhy a doporučení na zlepšení dané situace. Dokument získá novou formu. Návrhy a doporučení pomůžeme přenést do praktické roviny. Uvědomujeme si totiž, jak zásadní pro celou strategii je její praktičnost.

Takto spuštěnou kampaň průběžně analyzujeme a podáme přesný report. Díky přesným ukazatelům můžeme strategii během celého procesu stále zdokonalovat.

SEO kampaň je dlouhodobý proces vyžadující přesnou přípravu, dokonalou realizaci a pravidelnou údržbu. Po dohodě můžeme nabídnou program MONOLO FULL-SERVIS MAREKTING. Program je zaměřen na automatizaci procesů spojených s on-line marketingem. Ušetříte tak spoustu času a můžete se věnovat svému byznysu, kterému rozumíte stejně dobře jako my SEO!

 

Důvody spolupráce s MONOLO marketing u SEO!

 • Jsme nezávislí a neovlivnitelní, pracujeme pro vás!
 • Náklady na SEO kampaň máte plně pod kontrolou!
 • Plný přístup k účtu a zprávě SEO kampaní!
 • Známe nejnovější trendy i postupy a neustále na sobě pracujeme!
 • Připojíme vaše SEO k našemu OMNICHANEL MONOLO MARKETINGU!

Jaké jsou náklady na kampaň optimalizace pro vyhledávače?

Nastavení a správu systému SEO nabízíme již od 3990Kč. Optimalizaci ovlivňuje mnoho faktorů. Proto nelze bez prvotní analýzy přesně stanovit časovou a finanční náročnost provedení kampaně. Ta se stanovuje právě na základě individuální strategie. Zákazník tak před začátkem procesu zná přesnou cenu, postup prací i časový harmonogram akce.