Pro naše partnery realizujeme úspěšné PPC kampaně od roku 2010. Při své práci používáme nástrojů od společnosti GOOGLE, SEZNAM a další navazující PPC systémy.

 

„Při proklikových kampaních se řídíme filozofií vydělávejte za proklik.“

 

PPC (pey per click), nebo-li platba za proklik, je funkční složkou internetového marketingu. Jedná se o marketingový nástroj přesně zaměřený na cílové publikum. Systémově je připraven tak, že inzerent platí za reálný klik na jeho reklamní sdělení. Nevydává žádné další náklady za neutrální shlédnutí.

Typy reklamy ve vyhledávačích:

  • Kampaň v obsahové síti (zaměření na značku)
  • Kampaň ve vyhledávací síti (zaměření na kategorie produktů a služeb)
  • Kampaň v nákupní síti (zaměření na konkrétní produkt vč. ceny)

Při práci na PPC kampaních objektivně nahlížíme na produkt, který bude během těchto aktivit promován. Dokážeme velmi přesně sledovat a analyzovat průběh celého procesu PPC. Pomocí sofistikovaných systému umíme sledovat počet zobrazení reklam, intenzitu prokliku nebo míru konverze. Tyto a další související ukazatele výkonnosti PPC kampaně pomáhají sestavit její celkový obraz.

 

V MONOLO marketingu vždy sledujeme především návratnost investice (ROI). Návratnost vynaložených prostředku do PPC kampaně ověříme na základě selské úvahy. K tomu už sofistikovaných nástrojů netřeba. Zaměříme se na obrat vzešlý z kampaně. Srovnáme reálné reklamní náklady a výnosy kampaně.

 

Jaké jsou výhody reklamy ve vyhledávačích?

 

PPC kampaně jsou jedinečným zdrojem nových zákazníků. Na rozdíl od dalších online i offline kampaní zde nabízíte své produkty správným lidem, ve správnou chvíli, kdy mají potřebu nakupovat. Díky tomu má nástroj velmi pozitivní vliv na celou strategii vašeho marketingu.

 

Jedná se o jeden z nejefektivnějších systémů reklamních kampaní.

 

Hlavním přínosem je tedy platící již konkrétní zákazník. Aby jeho přeměna z uživatele internetu na platícího zákazníka úspěšně proběhla, musíme přesně znát jeho situaci, návyky, i potřeby po konkrétních produktech a službách.

 

3 výhody reklamy ve vyhledávačích

 

  • vysoká návratnost investic
  • vysoká relevance návštěvníků
  • flexibilita správy kampaně

Chcete vědět víc o PPC?

Rádi vám vše vysvětlíme, kontaktujete nás telefonicky: +420 607 492 429

Zajímá vás náš postup při práci na ppc kampani?

 

Vše začíná seznámením se s potřebou zákazníka. Nejprve identifikujeme produkt a prostředí, ve kterém se nachází. Je velmi důležité vědět jaké jsou možnosti a úskalí budoucí spolupráce. Při tvorbě strategického marketingového plánu také zapracujeme tuto analýzu do celkových dat. Zjistíme jaké jsou cíle a co všechno je potřeba připravit proto, abychom dokázali určit správný postup.

 

U již spuštěných projektů provedeme nezávislý audit PPC kampaně. Díky tomu budeme znát aktuální stav kampaně. Dokážeme zvýšit jejich výkon a zapracujeme novinky a doporučení.

 

Pokračujeme vytvořením PPC kampaní. Jak už bylo zmíněno v úvodu, pracujeme s filozofii – Vydělej za klik. To znamená, že vaše PPC nastavíme tak, aby směřovalo k lidem, kteří mají zájem o vaše produkty a služby. Kampaň po schválení spustíme nejdříve do testovacího a poté i do ostrého provozu na internetu.

 

Tím však naše služba k zákazníkům rozhodně nekončí. Naopak teprve začínáme. O kampaně se vám postaráme a budeme dlouhodobě pečovat k vaši maximální spokojenosti. Při práci na reklamně ve vyhledávačích je důležité neustále optimalizovat její složky. Vědět jaké jsou trendy a být o krok napřed. Správa celé kampaně PPC se pak promítne do vyšší návratnosti investice.

 

Důvody spolupráce s MONOLO marketing u PPC!

 

– Jsme nezávislí a neovlivnitelní, pracujeme pro vás!

– Náklady na PPC kampaň máte plně pod kontrolou!

– Plný přístup k účtu a zprávě PPC kampaní!

– Známe nejnovější trendy i postupy a neustále na sobě pracujeme!

– Připojíme vaše PPC k našemu OMNICHANEL MONOLO MARKETINGU!

 

Jaké jsou náklady na reklamu ve vyhledávačích?

 

Nastavení a měsíční správu PPC kampaní nabízíme od 4500 Kč vč. DPH. K této ceně je třeba připočítat prostředky určené provozovatelům systémů. Pro již zmiňovaný Seznam, nebo Google se platí za proklik, a ceny jsou velmi odlišné produkt od produktu. V rámci standardních kampaní se nejčastěji setkáváme s částkami 1 – 20 Kč za proklik. Pokud se spolehnete na naše zkušenosti věřte, že uděláme maximum pro to, abyste z těchto kampaní profitovali.

Už víte vše potřebné!

Pošlete nám zprávu je to snadné. Využijte kontaktního formuláře! Připravíme PPC kampaň přímo pro vás na míru.