Váš Facebook od MONOLO.eu

Evoluce přechází do doby sociálních sítí. Pro naše partnery připravujeme aktuální kampaně v sociální síti FACEBOOK od roku 2008. Víme jak upoutat pozornost a docílit nárůstu počtu příznivců (likers).

FACEBOOK je hlavní a zároveň největší internetovou sociální sítí na světě.

0
Aktivních uživatelů Facebook (mld.)
0
Zhlédnutých stránek za měsíc (mld.)
0
Přidaných fotografií za měsíc (mld.)

Sociální síť Facebook byla vyvinuta pro školní potřeby studentů. Nicméně za nedlouho se rozvinula v multikulturní organický systém. Ten byl po dosažení určitého počtu uživatelů překlopen i do komerční fáze tak jak jej známe dosud. Facebook je dnes více komerční nástroj pro podnikatele a jejich byznys, než by se na první pohled mohlo zdát.

 

Systém Facebooku obsahuje spousty důležitých nástrojů a aplikací potřebné pro optimální výkon marketingové strategie. Využívá reklamního systému PPC i bannerových reklam. Můžete zde provozovat vlastní obchod, službu atp. Mezi další patří například i nástroj o povědomí místní provozovny. Pro malé obchodníky Facebook spustil službu Local Awareness, která umožňuje nastavit vzdálenost od obchodu, ve které se budou zobrazovat reklamy na daný obchod. Pokud se v této vzdálenosti bude uživatel mobilního zařízení nacházet, kromě vlastní reklamy, se mu zobrazí i mapa cesty k tomuto obchodu.

 

Díky sociální síti lze připravit produkty a jejich varianty přesně podle potřeb uživatelů.

4 důvody proč mít firemní profil na Facebooku:

 1. Na českém Facebooku má dnes účet přes 4 mil. lidí. Drtivou většinu z nich poznáte podle toho, že drží v ruce telefon a něco v něm dělají.
 2. Facebook je vaší on-line prezentací a do značné míry přebírá funkci hlavního webu. Jen je o několik úrovní více interaktivní v komunikaci se zákazníkem.
 3. Přesné cílení do zájmových skupin uživatelů. Facebook sám velmi dobře filtruje skupiny svých uživatelů podle zájmových témat.
 4. Komunikace probíhá v přesném okamžiku. Díky tomu můžete rychle a snadno prezentovat například novinky, akce nebo třeba denní menu.

Víte, že

82 % lidí si myslí, že Facebook je dobré místo pro komunikaci se značkami
69 % lidí dalo like, protože ho dal někdo z jeho přátel
75 % lidí má pocit bližšího vztahu k firmě

Díky kampani na facebooku se mohou lidé s vaší firmou lépe spojit. Dokážete si vytvořit loajální skupinu, která může být velmi dobrým nositelem informace. Při využití správné marketingové strategie dokážete z této skupiny vytvořit sekundární obchodní tým.

Chcete vědět víc o Facebook kampani?

Rádi vám vše vysvětlíme, kontaktujete nás telefonicky: +420 607 492 429

Zajímá vás náš postup při práci na Facebooku?

 

Vše začíná komunikací se zadavatelem. Nejprve je třeba zmapovat dosavadní principy komunikace společnosti s veřejností. Prozkoumat cílové publikum a zaměřit svou pozornost na produkty a služby, jež budou na sociálních sítích prezentovány.

 

Poté navrhneme projekt kampaně v sociálních mediích. Tento dokument obsahuje mimo jiné také popis stanovených cílů, nebo postup a popis celého procesu kampaně. U funkčních projektu je sestavena analýza aktuální situace a vyhodnocen současný stav. Zpracujeme cenový návrh a navrhneme dobu realizace projektu. Po odsouhlasení projektu vše zrealizujeme a podáme průběžný report.

 

Známe správné postupy, víme co lidé chtějí!

Realizací kampaně v sociálních sítích naše práce rozhodně nekončí. Uvědomujeme si, že jako každá další složka aktivního marketingu potřebuje i tato svou údržbu. Tu si buď zadavatel řeší sám, nebo po dohodě nabízíme měsíční správu celé kampaně. Při práci na firemních stránkách Facebooku postupujeme v souladu s firemní strategií. Studujeme novinky v oborech a sledujeme nejnovější vývoj ve světě. Tyto informace pak převádíme do poutavých sdělení, která jsou cíleně distribuována v sociální síti.

 

Důvody spolupráce s MONOLO marketing!

 

 • Jsme nezávislí a neovlivnitelní, pracujeme pro vás!
 • Náklady na facebook kampaň máte plně pod kontrolou!
 • Plný přístup k účtu a správě kampaní!
 • Známe nejnovější trendy i postupy a neustále na sobě pracujeme!
 • Připojíme vaši sociální síť k našemu OMNICHANEL MONOLO MARKETINGU!

 

Jaké jsou náklady na reklamní kampaň v sociálních mediích?

FACEBOOK od MONOLO marketing

3990Kč vč. DPH

Reklamní kampaň na Facebooku nabízíme jako balíček služeb jež standardně obsahuje tyto položky:

 

 • správné nastavení a vedení kampaně
 • 10 příspěvků měsíčně
 • zpracování grafických podkladů
 • sdílení firemních událostí
 • komunikace s fanoušky
 • propagace produktů a služeb
 • provoz ppc kampaně (náklady na limity ppc nejsou součástí tohoto balíčku)
 • audity a analytika kampaně